Reeder P13 Format Atma Hard Reset

Reeder P13 Format Nasıl Atılır ?

Reeder P13 model telefonunuzda yavaşlama, donma veya takılma gibi sorunlar yaşıyorsanız telefonunuzu ilk olarak telefonunuzu yeniden başlatınız. Eğer bu sorunlar sürekli devam ediyorsa aşağıdaki adımları uygulayarak telefonunuza format atabilirsiniz. Bizde bugünkü yazımızda iki farklı yöntem ile formatı sizlerle paylaşacağız. Reeder p13 format oldukça kolay bir işlemdir

Not: Aşağıdaki işlemleri yapmadan önce telefonunuzda bulunan resimleri, videoları, dosyaları, uygulamaları ve rehberi yedeklemeyi unutmayınız. Aşağıdaki işlemlerden sonra tüm veriler silinecektir. Telefonunuzun şarj durumunu da kontrol etmeyi unutmayınız. Telefonunuzun şarjı en az yuzde 50 olmalıdır.

Android işletim sistemi  kullanan  ve A101 marketlerde oldukça popüler olan P13 telefonda formatlama, sıfırlama veya yeniden kurma işlemini aşağıda yazıldığı gibi yapabilirsiniz.

-İlk olarak tuş kilidini açınız.

-Menü kısmından Ayarlar’a basınız.

-Yedekle ve Sıfırla‘ya basınız.

-Fabrika verilerine sıfırla‘ya basınız.

-Telefonu sıfırla‘ya basınız.

-Her şeyi sil‘e basınız.

-Son olarak bu işlemleri onaylamak için Tamam‘a basın.

İşlem bitene kadar bekleyiniz.

Tebrikler. Bu işlemlerden sonra akıllı telefonunuz fabrika ayarlarına geri dönecektir. Daha sonraki işlemlerde telefonunuzu yeni satın almış gibi kurulum yapabilirsiniz.

Reeder P13 Hard Reset Nasıl Yapılır ?

Reeder P13 model telefonunuzda Hard Reset işlemi yaparak format atmak istiyorsanız alttaki adımları sırasıyla yapın. Tuşları kullanarak telefona Reset atma işlemi genelde ana ekran desen şifresini unuttuysanız, cihazınızı açamıyorsanız veya  dokunmatik ekran çalışmıyorsa kullanılmaktadır. Hard reset işleminden sonra telefondaki veriler silineceği için yedek almayı sakın unutmayın.

-Telefonunuzu Telefon Güç (Power) tuşuna basılı tutarak kapatınız.

-Reeder P13 kapandığından emin olduğunuzda Ses Açma (+) tuşuna basılı tutarken Telefon Güç (Power) tuşuna basarak telefonunuzu açınız.

-Reeder logosu geldiğinde tuşları bırakınız.

-Recovery ekranına giriş yapabilmek için kısa süre Telefon Güç (Power) tuşuna basılı tutunuz.

-Karşımıza gelen ekranda Ses Kısma (-) tuşu seçim yaparak Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Telefon Güç (Power) tuşuna basınız.

-Açılan ekranda Ses Kısma (-) ile alta gelip Yes–delete all user data işaretli iken Telefon Güç (Power) tuşuna basınız.

-İşlem bitene kadar bekleyiniz.

-Son olarak Reboot System Now‘ı seçili olarak gelecektir. Telefon Güç (Power) tuşu ile sıfırlama işlemini tamamlayınız.

Tebrikler. Bu işlemlerden sonra akıllı telefonunuz fabrika ayarlarına geri dönecektir. Daha sonraki işlemlerde telefonunuzu yeni satın almış gibi kurulum yapabilirsiniz.

a101 telefona format atma

a101 reeder p13 format atma

www.telefonsifirlama.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *