Samsung Galaxy A80 Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy A80 Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy A80 Ekran Görüntüsü Alma Nasıl Yapılır? Samsung Galaxy A80 ScreenShot Alma Paylaşma! Samsung A80 Tuş Kombinasyonu! Galaxy A80 Ekran resmi nasıl alınır! Galaxy A80 Screenshot (SS) nasıl yapılır bu yazımızda açıklayacağız.

Şu anda ülkemizde ve dünyada en popüler cihazlardan birisi olan Samsung Galaxy A80 ‘nin ilk olarak özelliklerini paylaşalım.

Samsung Galaxy A80 Hakkında :

Samsung firması akıllı telefon pazarında ülkemizde de satış miktarını hızla yükseltmeye devam ediyor. Samsung Galaxy A80 fiyat performans olarak tercih edilebilecek cihazlar arasında kendisine çok kısa sürede en üst sırada yer buldu diyebiliriz. Samsung’un ürettiği en iyi fiyat performans telefonları arasında yer alan cihaz :

720 x 1560 çözünürlükte, 6.4 inç Super Amoled ekran ile geliyor. Telefonda 3 GB Ram ve 32 GB dahili depolama alanı kullanıyor. Telefonun arkasında 16MP ve 5MP kamera, ön tarafında ise 16MP kamera bulunuyor. İşletim sistemi olarak Android Pie (9) kullanan Galaxy A80 4000 mAH değerinde batarya ile geliyor. Samsung Exynos 7 Octa 7904 ile giriş seviye işlemci isteyen kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda:

Hiç bir uygulama veya program yüklemeden Samsung Galaxy A80 cihazında ekran görüntüsü almak için aşağıdaki tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

İlk yöntem:

-Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.

-Ses Kısma (-) ve Telefon Güç (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutunuz. (Yaklaşık iki saniye basılı tutmanız gerekiyor)

-Ekran görüntüsünün başarıyla alındığını belirten kamera deklanşör sesini duyunca tuşları bırakınız.

-Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.

İkinci yöntem:

-Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gidiniz.

-Üst menüyü alta doğru çekiniz.

-Ekran görüntüsü yazan kısma tıklayınız.

-Ekran görüntüsü alınacak kısmı seçiniz

-Tamam’a basınız.

-Cihazınız ekranı resim olarak kaydetmiştir.

-Aldığınız ekran görüntüsüne Fotoğraflar (Gallery) bölümünden Ekran Görüntüsü (Screenshot) kısmından ulaşabilirsiniz.

-A80 cihazlarda bu görüntüyü anlık olarak Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesaplarından arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bunun için ekran görüntüsünü açtıktan sonra Paylaş simgesine tıklamanız yeterlidir.

Eğer yaptığınız bu işlem işe yaramaz yorumlar kısmından yazıp bize ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy 80 cihazınızda kilitlenme, donma veya takılma sorunlarını sık sık yaşıyorsanız telefonunuza yeniden kurulum yapmanız daha sağlıklı bir işlem olacaktır. Yeniden kuruluma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy A80 nasıl format atılacağını öğrenmek için Tıklayınız.

Galaxy A80 telefonun ekran görüntüsü nasıl alınır.

Galaxy A80 ekran görüntüsü alma paylaşma nasıl yapılır

Samsung Galaxy A80 ScreenShot (SS) Tuş Kombinasyonu

www.telefonsifirlama.com

2 thoughts on “Samsung Galaxy A80 Ekran Görüntüsü Alma

 • April 12, 2020 at 6:15 pm
  Permalink

  Merhaba samsung A80 akıllı telefon kullanıyorum ve güncellemeden sonra ekran görüntüsü olamıyorum yazmış olduğunuz yerlerden tekrar denedim fakat bir çözüm bulamadım yardım etmenizi rica ederim

  Reply
 • April 24, 2020 at 1:08 pm
  Permalink

  Merhaba samsung A80 telefon kkullanıyorum güncellemeden sonra ekran görüntüsü olamıyorum yazmış olduğunuz şeyleri denedim fakat bir çözüm bulamadım yardım edermisiniz

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *