Xiaomi Redmi Note 6 Pro Sim Kart Takma

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Sim Kart Nasıl Takılır

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Sim Kart takma çıkartma nasıl yapılır? sim kart nasıl takılır Xiaomi Redmi Note 6 Pro Sim sökme çıkartma. Xiaomi Redmi Note 6 Pro Sim kart yeri nerede nasıl değiştirilir.

Yeni aldığınız veya sim kart değişikliği yapmak istediğiniz Xiaomi Redmi Note 7 marka telefonunuzda sim kart değişikliğini basit bir şekilde yapabilirsiniz. Altta bulunan adımları izleyerek bu işlemi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro sim Kartı Nasıl Takılır

Kullandığınız Xiaomi Redmi Note 6 Pro marka telefonda sim yuvası telefonun sol üst kısmında bulunmaktadır.

 

1- Çıkarma pimini tepsinin yanındaki deliğe sokarak tepsiyi çıkarın. SIM kart çıkartma piminin deliğe dik olduğundan emin olun. Aksi takdirde cihaz hasar görebilir.

2- Tepsiyi tepsi slotundan yavaşça dışarı çekin.

3- SIM veya USIM kartı, altın renkli temas yerleri aşağı dönük olarak tepsiye yerleştirin. Sim kartı resimde gösterildiği gibi kendi yuvasına takın. Yalnızca bir nano-SIM kart kullanın.

4- Sabitlemek için SIM veya USIM kartını tepsiye nazikçe bastırın.Kart tepsiye sıkı bir şekilde oturmazsa, SIM kartı tepsiden çıkabilir veya düşebilir.

5- Tepsiyi tekrar tepsi slotuna takın.

6- Daha sonra ekrana sim kart takıldı uyarısı gelecektir. Eğer var ise sim kartınızın pin numarasını girerek sim kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Not: Eğer tepsiyi ıslakken telefonunuza takarsanız, cihazınız zarar görebilir. Her zaman tepsinin kuru olduğundan emin olun. Cihazınıza sıvı girişi olmaması için tepsiyi tepsi slotuna mutlaka tam olarak sokun.

SIM veya USIM kartını çıkartmak

1 Çıkarma pimini tepsinin yanındaki deliğe sokarak tepsiyi çıkarın.

2 Tepsiyi tepsi slotundan yavaşça dışarı çekin.

3 SIM veya USIM kartını çıkartın.

4 Tepsiyi tekrar tepsi slotuna takın.

 

www.google.com.tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *