Lenovo Tab M7 Format Atma Hard Reset

Lenovo Tab M7 Format Nasıl Atılır ?

Lenovo Tab M7 format atma nasıl yapılır tabletinizde yavaşlama, donma veya takılma gibi sorunlar yaşıyorsanız tabletinizi ilk olarak yeniden başlatınız. Eğer bu sorunlar sürekli devam ediyorsa aşağıdaki adımları uygulayarak tabletinize format atabilirsiniz. Lenovo Tab M7 Format

Not: Aşağıdaki işlemleri yapmadan önce tabletinizde bulunan resimleri, videoları, dosyaları, uygulamaları ve rehberi yedeklemeyi unutmayınız. Aşağıdaki işlemlerden sonra tüm veriler silinecektir. Tabletinizin şarj durumunu da kontrol etmeyi unutmayınız. Tabletinizin şarjı en az yuzde 50 olmalıdır.

Android işletimini kullanan Lenovo tabletlerde formatlama, sıfırlama veya yeniden kurma işlemini aşağıda yazıldığı gibi yapabilirsiniz.

-İlk olarak menü kısmından Ayarlar’a tıklayınız.

-Yedekle ve Sıfırla‘ya basınız.

-Fabrika verilerine sıfırla‘ya basınız.

-Tableti sıfırla‘ya basınız.

-Her şeyi sil‘e basınız.

-Son olarak bu işlemleri onaylamak için Tamam‘a basınız.

Tablet fabrika ayarlarını yeniden oluştururken bir süre bekleyiniz.

Tebrikler. Bu işlemlerden sonra tabletiniz fabrika ayarlarına geri dönecektir. Daha sonraki işlemlerde tabletinizi yeni satın almış gibi kurulum yapabilirsiniz.

Tabletinizin yeniden kurulum işlemi bu kadardır.

Lenovo Tab M7 Hard Reset Nasıl Atılır ?

Lenovo Tab M7 model tabletinize Hard Reset işlemi yaparak format atmak istiyorsanız alttaki adımları sırasıyla yapınız. Tuşları kullanarak tablere Reset atma işlemi genelde ana ekran desen şifresini unuttuysanız, cihazınızı açamıyorsanız veya  dokunmatik ekran çalışmıyorsa kullanılmaktadır.

Hard reset işleminden sonra tabletinizdeki veriler silineceği için yedek almayı unutmayınız.

İlk olarak tabletinizi kapatma tuşu ile kapatınız.

Lenovo Tab M7 kapandığından emin olduğunuzda Ses Açma (+) ve Tablet Güç (Power) tuşuna da basılı tutarak tabletinizi açınız.

Android System Recovery ekranı geldiğinde Ses Kısma (-) tuşu seçim yaparak wipe data/factory reset‘i seçip Tablet Güç (Power) tuşuna basınız.

Açılan ekranda Ses Kısma(-) ile alta gelip yes–delete all user data işaretli iken Tablet Güç (Power) tuşuna basarak formatlama işlemine başlatabilirsiniz.

İşlem bitene kadar bekleyiniz.

Son olarak Reboot System Now‘ı seçip Tablet Güç (Power) tuşuna basınız.

Tebrikler. Bu işlemlerden sonra tabletiniz fabrika ayarlarına geri dönecektir. Daha sonraki işlemlerde tabletinizi yeni satın almış gibi kurulum yapabilirsiniz

Lenovo Tab M7 Formatlama

Lenovo Tab M7 Yeniden Kurulum

Lenovo M Serisi Tablet Format

www.telefonsifirlama.com  www.google.com.tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *